امــروز : 20 اردیبهشت 1400 تماس با ما

آهنگ ها

دانلود آهنگ جديد و پرطرفدار خواننده های معروف ايرانی

دانلود آهنگ جدید و موقع شنیدن آن حس و حالتان خوب می‌شود و احساس آرامش می‌کنید؟ برای لحظه‌ای احساس می‌کنید از تمام مشکلات زندگی رها شده‌اید؟

اگر عاشق گوش دادن و شنیدن موزیک هستید، پس با دانلود آهنگ جدید و شنیدن موسیقی سلامت ذهنی را بهبود بخشیده و سلامت جسم را به‌طرز عجیب و حیرت‌انگیزی تقویت کنید .در هنگام گوش دادن به آهنگ در لحظه اوج آهنگ ها لرزه‌ای در سرتاسر بدن خود حس می‌کنید که موجب احساس سرخوشی , رضایت , لذت , شادی و سرحال تر شدن در شما میشود .

گوش دادن به موزیکی که از آن لذت می‌برید سطح استرس را در بدنتان به شدت پایین می‌آورد. اگر در خوابیدن مشکل دارید. قطعاتی ملایم و آرامش بخش قبل از خواب کمک می‌کند راحت‌تر و بهتر بخوابید. همچنین گوش دادن به آهنگ کلاسیک و ملایم کمک فراوانی به کاهش استرس می‌کند.

موسیقی می تواند روزهای کاری را برای شما لذت بخش کند . برای ایجاد احساس آزادی، جلوگیری از مواجه شدن با امور تکراری، آهنگ راحت‌ترین راه برای رسیدن به آرامش و حال خوب است. خلق و خوی بهتر در نتیجه ی گوش دادن به موسیقی، می توانید کیفیت کار با همکارانتان را تأثیر قرار دهید . اگر احساس بهتری داشته باشید، رفتارتان محترمانه تر خواهد بود، صبر و شکیبایی بیشتری خواهید داشت و همکاری بیشتری خواهید کرد که همه ی این ها می تواند به کار تیمی بهتر منجر شود.

پس تنها کاری که باید انجام دهید دانلود آهنگ جدید و لذت بردن است.

دانلود آهنگ مصطفی پاشایی بعد تو

دانلود آهنگ مصطفی پاشایی بعد تو

دانلود آهنگ جدید مصطفی پاشایی بنام بعد تو

Download New Music Mostafa Pashaei – Baade To

هم اکنون میتوانید از وبسایت پونه موزیک اهنگ بعد تو با صدای خواننده محبوب ایرانی مصطفی پاشایی به همراه متن ترانه را دریافت کنید یا اینکه آنلاین گوش کنید و لذت ببرید .

دانلود آهنگ امید آمری بنام دلم تنگه

دانلود آهنگ امید آمری بنام دلم تنگه

دانلود آهنگ جدید امید آمری بنام دلم تنگه

Download New Song by Omid Ameri – Delam Tangeh

هم اکنون میتوانید از وبسایت پونه موزیک اهنگ دلم تنگه با صدای خواننده محبوب ایرانی امید آمری به همراه متن ترانه را دریافت کنید یا اینکه آنلاین گوش کنید و لذت ببرید .

دانلود آهنگ ترکی حمید صالحی بنام ترکی کلات

دانلود آهنگ ترکی حمید صالحی بنام ترکی کلات

دانلود آهنگ جدید ترکی حمید صالحی بنام ترکی کلات

Download New Music Hamid Salehi – Turkish Kalat

اهنگ جدید ترکی کلات با صدای خواننده جوان خراسانی ( کلات ) حمید صالحی  در وبسایت پونه موزیک منتشر شد میتوانید با بهترین کیفیت این آهنگ را دانلود یا اینکه آنلاین گوش کنید و لذت ببرید .

دانلود آهنگ ترکی حمید صالحی بنام قلم

دانلود آهنگ ترکی حمید صالحی بنام قلم

دانلود آهنگ جدید ترکی حمید صالحی بنام قلم

Download New Music Hamida Salehi – Ghalam

اهنگ ترکی قلم با صدای خواننده جوان خراسانی ( کلاتی ) حمید صالحی در وبسایت پونه موزیک منتشر شد میتوانید با کیفیت بالا این آهنگ را دانلود یا اینکه آنلاین گوش کنید و لذت ببرید .

دانلود آهنگ ترکی حمید صالحی بنام ترکی توی

دانلود آهنگ ترکی حمید صالحی بنام ترکی توی

دانلود آهنگ جدید ترکی حمید صالحی بنام ترکی توی

Download New Music Hamid Salehi – Torkhish Toi

هم اکنون میتوانید از وبسایت پونه موزیک اهنگ ترکی توی با صدای خواننده محبوب ایرانی ( ترک خراسانی ) حمید صالحی به همراه متن ترانه را دریافت کنید یا اینکه آنلاین گوش کنید و لذت ببرید .

دانلود آهنگ ترکی حمید صالحی بنام نگار

دانلود آهنگ ترکی حمید صالحی بنام نگار

دانلود آهنگ جدید ترکی حمید صالحی بنام نگار

Download New Music Hamid Salehi – Negar

هم اکنون میتوانید از وبسایت پونه موزیک اهنگ نگار با صدای خواننده محبوب ( ترک خراسانی ) حمید صالحی به همراه متن ترانه را دریافت کنید یا اینکه آنلاین گوش کنید و لذت ببرید .

دانلود آهنگ ترکی حمید صالحی بنام یامان درد

دانلود آهنگ ترکی حمید صالحی بنام یامان درد

دانلود آهنگ جدید ترکی حمید صالحی بنام یامان درد

Download New Music Torkish Hamid Salehi – Yaman Dard

هم اکنون میتوانید از وبسایت پونه موزیک اهنگ یامان درد با صدای خواننده محبوب  حمید صالحی به همراه متن ترانه را دریافت کنید یا اینکه آنلاین گوش کنید و لذت ببرید .

دانلود آهنگ فاتح نورایی مست و دیوانه

دانلود آهنگ فاتح نورایی مست و دیوانه

دانلود آهنگ جدید فاتح نورایی بنام مست و دیوانه

Download New Song Fateh Nooraee Called Masto Divaneh

هم اکنون میتوانید از وبسایت پونه موزیک اهنگ مست و دیوانه با صدای خواننده محبوب ایرانی فاتح نورایی به همراه متن ترانه را دریافت کنید یا اینکه آنلاین گوش کنید و لذت ببرید .

دانلود آهنگ رستاک خونه خراب

دانلود آهنگ رستاک خونه خراب

دانلود آهنگ جدید رستاک بنام خونه خراب

Download New Music Rastaak – Khoone Kharab

هم اکنون میتوانید از وبسایت پونه موزیک اهنگ خونه خراب با صدای خواننده محبوب ایرانی رستاک به همراه متن ترانه را دریافت کنید یا اینکه آنلاین گوش کنید و لذت ببرید .